Služby | Molekulární kuchyně, gastronomie, catering, kurzy
Progresivní mixologie
Molekulární Catering
Stylové barmanství
Stacks Image 3996
Stacks Image 4017
Stacks Image 4038
Progresivní mixologie je nový směr, který za barem využívá veškeré poznatky z oboru.

Dalo by se stanovit 5 bodů, na které se soustředíme při přípravě koktejlů tímto způsobem: chuť, vůně, koncept-servis, vzhled a zážitek.
Molekulární Catering je moderní styl výroby nápojů, koktejlů, pokrmů i dezertů využívající novinek vědních oborů.
Tyto metody umožňují vytvoření větší intenzity a rozmanitosti chutí, chuťových kombinací a různých způsobů podání například v podobě želatin, zmrzlin, prášků, pěn atd.
Stejně jako chuť a vůni ovlivňuje i vzhled.
Perfektní vizuální provedení a oborové znalosti.
Důraz se klade na detail jednotlivých pohybů.
Bar je jako jedno velké jeviště.
Vyzdvihuje zručnost a vědomosti barmana s přídavkem šarmu, elegance a stylu.
Barman se soustředí na jednotlivé pohyby těla, i pracovních pomůcek.
Profesionálně informuje hosta o produktech.

Barový servis
Barmanská show
Barmanská škola
Stacks Image 4159
Stacks Image 4162
Stacks Image 4165
Kdekoli v Evropě nabízíme zajištění barů na klíč. Náš barový servis obsahuje mobilní bary včetně zápultí, profesionální barmany, potřebný inventář, barové vybavení, suroviny a led v dostatečném množství, sestavení grafického menu včetně umístění loga firmy a další věci potřebné k úplnému servisu. Zajišťujeme oba druhy cateringu - budget, prodejní.
Naši barmani jsou vítězové mnoha tuzemnských, i zahraničních barmanských soutěží. Nabízíme Vám ukázku v délce od 5 - 10 min., která bude skvělou programovou vložkou Vaší akce. Naše show nabízíme v několika variantách - klasická, ohnivá, UV, synchronní tandem show dvou a více barmanů.
Skvělá zábava pro Vaši firmu, která je novinkou posledních let. Náš hlavní barman Tomáš Kubíček provede Vaše zaměstnance, či klíčové partnery barevným světem míchaných nápojů, který se svou atmosférou a týmovou zábavou stane nezapomenutelným zážitkem. Odlehčená teorie, spojená s praxí a ochutnávkou po celou dobu školení. DOPORUČUJEME
Školení personálu
Barové poradenství
Podpora prodeje
Stacks Image 4004
Stacks Image 4025
Stacks Image 4046
Provádíme školení barového personálu. Po osobní zkušenosti za Vaším barem, zanalyzujeme chyby, včetně nedostatků provozu a pomůžeme Vám k efektivnější práci, díky které dojde k rychlejšímu servisu a zvýšení tržeb. Neopomínejte lidský faktor, který je tím nejdůležitějším z gastronomie. Správná motivace dovede Váš podnik k úspěchu!
Nevíte si rady se svým podnikem? Rádi Vám ukážeme směr, zvolíme správný způsob obsluhy, pomůžeme s výběrem, či školením personálu, zajistíme vhodně cílenou propagaci. Nestranná pomoc profesionálů je vždy lepší, než-li každodenní trápení v mlýně plném starostí. Dříve, či později můžete přijít o vloženou energii i finance.
Pro naše klienty plánujeme a realizujeme akce a aktivity související s přímou podporou prodeje jejich výrobků. Naše služby: merchandising, sampling, ochutnávky a promo akce. Máme širokou databázy osvědčených spolupracovníků, mezi než patří zejména promotéři, barmani a hostesky. Vždy je vybíráme relevantně požadavkům klienta.
3D vizualizace
Návrh a realizace
Půjčovna
Stacks Image 4012
Stacks Image 4033
Stacks Image 4054
K Vaší vizuální prezentaci nabízíme 3D počítačovou animaci, jenž přináší nekonečné možnosti znázornění Vašich přání. Naší novinkou je vizualizace představy Vašeho eventu, koncertu, či jiné slavnostní události. Benefitem jsou zde naše zkušenosti z více než 1000 akcí, které jsme realizovali za posledních 10 let.
Nejsme architekti, ale milujeme design a oblast gastronomie je našimi vodami, kterými umíme snadno proplouvat. Po vyslišení všech Vašich představ, navrhneme ve 3D počítačové animaci prostor, který budeme dále konzultovat a měnit dle Vašich požadavků. Samozřejmostí je připravení rozpočtu celého projektu.
Disponujeme velkým množstvím gastronomického vybavení, které Vám v případě zájmu, rádi zapůjčíme. Neomezené množství skleněného invetáře, více než 20 mobilních barů včetně zápultí, party stany, pivní sety, grily, vodní lázně a další potřebné věci k realizaci akce.
Dle požadavků klienta, dopravíme mobiliář i inventář na místo určení, včetně montáže a demontáže.