Partneři - Mixolog, barové vybavení, Ledové bary ICE ART, Catering, iBarman,

Uvedeným partnerům děkujeme za dosavadní spolupráci.

Stacks Image 3126
Boba Bubble Tea- praskající perly plné ovocné šťávy

Popping boba, neboli odborně řečeno ovocný kaviár, je skvělá novinka v gastronomii. Boba jsou praskající kuličky plné čerstvé ovocné šťávy, které mají hned několik využití v gastronomii. Můžete je dávat do alkoholických i nealkoholických drinků, do teplých i studených nápojů, do milkshaků, zmrzlin, či je kdekoli použít jako ozdobu. Boba jsou barevné kuličky, různých ovocných příchutí, jako jahoda, maracuja, pomeranč, mango, liči a jogurt. Popping boba nejsou jen velmi chutné, ale především zábavné a osvěžující. Ve světě je ovocný kaviár využíván už dlouhou dobu. U nás si ho naši barmani mixologové vyráběli ručně pomocí molekulární gastronomie, ale je to velmi pracné, nákladné a časově náročné, což se neslučuje s dnešní uspěchanou dobou. Boba má tedy ohromnou výhodu oproti složitému procesu molekulární spherifikace si je můžete snadno zakoupit a uskladnit ve vašem podniku, který rozzáří a udělá radost nejednomu hostovi.

Bližší info naleznete
ZDE
Stacks Image 125
Bartenders Česká Barmanská Škola

Barmanské kurzy pod vedením lektora Tomáše Kubíčka s následnou praxí v clubu SaSaZu.

Bližší info naleznete na webu produkce
ZDE
Stacks Image 267
Cocktail Catering

Novodobá historie firmy se začala psát teprve před pár lety. Stavěná je však na základech zkušeností, sbíraných již od roku 1997, kdy se náš hlavní barman Tomáš Kubíček rozhodl věnovat tomuto krásnému odvětví gastronomie.
Děláme to, co nás baví a snažíme se do každé akce vkládat maximální úsilí s čistým designem a kvalitním provedením.

Dovolte nám představit naše služby, kterými jsou zejména: cocktail catering, nápojový servis, barmanská show, barmanská škola, školení personálu, barové poradenství, podpora prodeje, 3D vizualizace, návrhy a realizace gastronomických provozoven, půjčovna barů a inventáře.

Bližší info naleznete ZDE
Stacks Image 110
Mixolog

Molekulární catering a barmanská show, která oživí každý event.

Bližší info naleznete na webu produkce
ZDE
Stacks Image 263
APS glass & supply

Společnost APS Glass & Bar Supply byla založena jako exkluzivní distributor značek Libbey Glass Inc.,USA a Hamilton Beach Commercial USA. K těmto značkám jsme přidali další barové produkty jako jsou nalévátka,shakery a ostatní barové vybavení od nejznámějších amerických značek.
 
Naše nabídka barového vybavení je jedna z nejširších v Evropě, velmi dobře vybrána dle našich nebo zákaznických zkušeností.
Protože v současné době mnoho konkurentů pracuje ve stejném segmentu jako my, založili jsme vlastní značku PROBAR® - Tools for crafting fine Drinks & Cocktails™.
Tato značka poskytuje nejvyšší kvalitu materiálů a řemeslnou zručnost.

Bližší info naleznete na webu ZDE
Stacks Image 4267
Quix - reklamní a komunikační agentura

Komplexní služby v oblasti komunikace a produkce, audiovizuální tvorby a technologíií.

Bližší info naleznete na webu ZDE
Stacks Image 4269
Premium Gastro by potten & pannen

Prem!um Gastro, společný projekt Potten & Pannen Staněk a czECO, představuje HORECA segmentu komplexní sortiment prémiových produktů renomovaných výrobců. Akcent kvality, funkčnosti, designu, záruky, ale i např. ekologických aspektů, nabízí podnikatelům v oblasti gastronomie nejen vyšší efektivitu v kuchyních, ale i odlišení a podtržení výjimečnosti jejich podniku před klienty.

Ze zkušeností importéra a distributora, které sbíráme již 20 let, víme, že pro koncové zákazníky není snadné jednat s výrobci přímo. Vzhledem k tomu, že na českém a slovenském trhu zastupujeme více než 30 výrobců, dokážeme nabídnout rychlejší, efektivnější a úspornější řešení obchodních případů.

Prvním počinem je spuštění e-shopu, který gastromickým profesionálům, podnikatelským subjektům, po registraci nabízí možnost nákupu vybavení jejich podniků za výrazně výhodnějších podmínek.

Osvědčené tradiční výrobky, jakými jsou solingenské nože Zwilling J.A. Henckels, švýcarské profimixéry Bamix, mlýnky na koření Peugeot, tradiční burgundská keramika Emile Henry, která plní zároveň funkci varnou i stolovací nebo špičkové nádobí Mauviel 1830 zde doplňují inovativní trouby na dřevěné uhlí Josper, speciality pro molekulární gastronomii 100% Chef, bufetové servírovací systém Bugambilia a mnoho dalších, ověřených, značek.

Součástí našeho servisu klientům je vyřízení poptávky či objednávky v celé šíři, od doporučení sortimentu až po dodání zboží na místo určení; naším základním pravidlem je osobní přístup a hledání řešení šitých na míru klientovi.
Proto jsme vám kdykoli k dispozici ke sjednání schůzky na: petr.svejkovsky@premium-gastro.com, nebo +420 602 875 266.
Stacks Image 251
Stones Catering, s.r.o.

Sídlo společnosti:
Oderská 333 190 00 Čakovice

Společnost Stones Catering působí na trhu od roku 2000 a zabývá se pořádáním gastronomických akcí všeho druhu zcela na klíč.
Patří mezi nejžádanější cateringové společnosti v České republice díky jejich vysokému nasazení a maximální flexibilitě.
Společnost Stones Catering je známa pro svou kvalitu služeb, nevšední zážitky a vyjímečné chuti jídel.

Bližší info naleznete ZDE
Stacks Image 255
KUBICZECH production s.r.o.

Společnost založená na 12ti leté praxi v oblasti pořádání firemních eventů, akcí, či festivalů.
Tato firma Vám ráda zajistí akci na klíč od 2 do 100 000 osob, při jákekoli příležitosti a kdekoliv v Evropě.

Bližší info naleznete na webu produkce
ZDE
Stacks Image 259
Security Guards

Zajištění kulturních i společenských akcí, ochrana osob, ostraha objektů a provozoven.

Bližší info naleznete na webu produkce
ZDE